Yükleniyor

BMW 320 I

Haftalık Kiralamada / 235 TL
Dilediğiniz taktirde bebek koltuğu,navigasyon,HGS,OGS eklemeleri yapabilirsiniz.
2016 Dizel Otomatik 2000 Hemen Kirala

BMW 520 D

Haftalık Kiralamada / 220 TL
Şöförlü / Şöförsüz seçenekleri ile sizinle
2011 Dizel Otomatik 100000 Hemen Kirala

Gelin Arabası

Gelin Arabası

   Yıllardır adetlerimizde olan Gelin Arabası geleneği günümüzde hala aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Düğünlerde Gelin arabasının önü kesilir zarfların içerisindeki bir miktar para zarf ile birlikte önünü kesen kişiye verilir ancak günümüzde bu adetler maalesef suistimal edilmekte ve insanların en mutlu günlerinde tatlarının kaçmasına neden olmakta. Sadece düğünlerde değil sünnet düğünleri ve bazı özel günlerdede insanlar araçlarını süsletmek durumunda kalabiliyorlar. Ülkemizde geçmişte düğün arabası adı altında bir çok üzücü olay yaşanmıştır ve insanlar artık gelin arabası olarak kendi arabalarını süsletmekten kaçınmaya başlamışlardır. Ezilme tehlikesi geçiren çocuklar, zorla para isteme gibi olaylar yüzünden bunun gibi bazı adetlerimiz maalesef yeni nesillere aktarılamadan değerlerini kaybedip çürümeye yüz tutacaklar.
İnsanlar gelin arabalarında artık lüks araçlar kadar eski klasik araçlarıda kullanmaya başladılar, günümüzde her sektörde olduğu gibi bu sekörde de geçmişe olan özlemimizi gelin arabasına yansıtarak belli ediyoruz. Nostaljiyi hayatımızdan hiç bir çıkarmadık.

Rezervasyon için;


Tel: +90 531 206 07 53
Tel: +90 530 383 36 71

Nasıl Gelin Arabası Kiralarım ?

    Düğünlerde, özel günlerde gelin arabası olarak genelde kendi aracımızı kullanırız ancak bu hem tehlikeli hemde en mutlu gününüzün kusursuzluğunu riske atmak olur. İstanbul da en mutlu günlerinizde her zaman bir telefon kadar uzağınızda olacağız, düğün teleşı ve gelinimizin ve damadımızın stresli bu günlerinde yanlarında oluyoruz.
   Nostalji, lüx gibi birçok Gelin Arabası ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Araba Nasıl Süslenir ?

Kendi renkleriniz olsun

İstediğiniz renklerde çiçeklerle aracımızı süslüyoruz yada gelinimizin kıyafetine, çiçeğine yada duvağına uygun renklerle kombin yapabiliyoruz. Tamamen özgün çalışmalar yapabiliriz.

Hazır süslerle seçim

Daha önce yapılmış araç süslemeleri size gösterilir hangisini beğenirseniz kısa süre içinde bizden kiraladığınız gelin arabasını süsletebiliriz.

X
Türkiye Araba Kiralama